Sinema

Suburbicon (2017) Film Konusu ve Oyuncuları

Suburbicon, George Clooney tarafından yönetilen ve Clooney, Joel Coen, Ethan Coen ve Grant Heslov tarafından yazılmış, 2017 yılı yapımı bir Amerikan suç filmidir. Film, Matt Damon , Julianne Moore ve Oscar Isaac’yı canlandırıyor ve 1959’da ev işgali tuhaf semtini salladıktan sonra iblisleriyle yüzleşmesi gereken yumuşak huylu bir babayı ele alıyor.

Suburbicon (2017) Film

Suburbicon, 25 milyon dolarlık bir üretim bütçesi karşılığında 7.5 milyon dolar hasılat elde etti.

Film Konusu

1959’da, Suburbicon’taki huzur dolu, beyazımsı mahalleler, bir Afrikalı-Amerikalı bir ailen olan Mayers’ın gelişiyle sarsıldı.

Suburbicon (2017)

Yumuşak huylu bir adam olan Gardner Lodge, Suburbicon’da bir ailenin babasıdır. Bir gece, Lodge ailesinin evi iki soyguncu tarafından saldırıya uğradı. Soyguncular ailenin tamamını bağlarlar ve Rose’u aşırı dozda kloroform ile öldürürler.

Karanlık sigorta acentesi Bud Cooper Gardner evde olmadığında bir gün varıyor ve Rose’un yaptığı bir hayat sigortası talebinde kırmızı bayrakları temizlemek isteyen Margaret sorularını sormaya başlıyor: Gardner’in ölümünden kısa bir süre sonra Suburbicon sakinleri ve yeni Afrika kökenli Amerikalı komşuları arasında gerginlik yaşanıyor. Konuşma yeterince masum bir şekilde başlıyor ancak Margaret kendine ve Gardner’a bir çift olarak baktığında şüpheli büyür, sonra Margaret onu evden çıkarır…

Suburbicon (2017)

Film Oyuncuları

George Clooney’in yönetmenliğini yaptığı Suburbicon’da (Yer altı bölgesi) Steve Monroe (Mailman Henry) baş rolde yer alıyor. İkiz kardeşler olarak Gavin Wilde ve Landon Gordon’ın rol aldığı filmde Mrs. Pendelton rolüyle Hope Banks’ı da izleyebilirsiniz.

Suburbicon (2017)

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close