Linkedin Giriş Şifremi Unuttum, Linkedin Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Linkedin Giriş Şifremi Unuttum – Bir şifre yöneticisi kullanmıyorsanız, sosyal medyada hesaplarınıza dair karmaşık şifrelerin hatırlanması oldukça zor olabilir. LinkedIn şifrenizi unuttuysanız endişelenmenize gerek yok, mevcut şifreyi öğrenemezsiniz, ancak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Ve sadece birkaç dakika sürer.

Linkedin Şifre Nasıl Sıfırlanır?

  1. https://www.linkedin.com adresine girin.
  2.  “Oturum Aç” düğmesinin yanında bulunan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayın.
  3. Ardından, hesabınızı kaydetmek için kullandığınız e-posta adresini veya telefon numarasını girin.
  4. LinkedIn, şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı ile size bir e-posta mesajı gönderecektir. Telefon numaranızı girmeyi seçtiyseniz, bir sonraki sayfada şifrenizi sıfırlamadan önce girmeniz gereken bir PIN içeren bir SMS mesajı alırsınız.
  5. Size gönderilen e-postada yer alan bağlantıya tıklayın. Bağlantı çalışmazsa, doğrudan URL’yi tarayıcınızın adres çubuğuna kopyalayıp yapıştırın.
  6. Bağlantıyı tıklamak, tarayıcınızda hesabınız için yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayan yeni bir sayfa yükler (güçlü bir şifre kullandığınızdan emin olun). Yeni şifrenizi yazıp onayladıktan sonra, bitirmek için “Gönder”e tıklayınız.
  7. Şifreyi değiştirdiyseniz, hesabınızın güvenliği ihlal edildiğinden şüpheleniyorsanız, şifre alanlarının altındakiTüm cihazların yeni şifreyle oturum açması kutusunu işaretleyin. Bu seçenek sizi diğer cihazlardaki tüm LinkedIn oturumlarından çıkarır ve tekrar oturum açmak için yeni şifrenizi girmenizi gerektirir.

Linkedin Şifre Sıfırlama İşlemi Tamam!

Artık LinkedIn ana sayfanıza gidebilir, bir telefon numarası ekleyebilir (henüz yapmadıysanız) ya da şu anda oturum açmış olduğunuz LinkedIn hesabınızdaki tüm aktif oturumları görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.