Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyonu İçin Uygun Aksesuar Nasıl Seçilir?

Ev Dekorasyonu İçin Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı? Ev Dekorasyonu İçin Bir Aksesuar Nasıl Seçilir? Ev dekorasyonunda aksesuar seçimi çok önemlidir. Eşyalarınızın hem eksiksiz olmasını hem de evinizde kendi stilinizi geliştirmenizi sağlayan aksesuarlar, evi sizin eviniz yapar.

Ev Dekorasyonu ve Güneş

Ev Dekorasyonu ve Güneş

Her şeyden önce, gün ışığında, akşamları ve gece ışıklarıyla nasıl göründüklerine dikkat ederek,  aksesuarlarınızı almanız gerekir. Bazen güzel bir parlak bir aksesuar, loş ışıkta güzel olmayabilir.

Öte yandan, loş ışıkta denemeler yaparak nesnelerin gölgelerinin nerede düştüğünü bulmaya çalışmak, aksesuarlarınızı kapatan gölgeler varsa, uygun yeri bulmak açısından çok önemlidir.

Minimal Aksesuarlar

Minimal Aksesuarlar

Ayrıca, çok mat veya çok parlak görünen parçalardan uzak durmalısınız. Bununla birlikte, evinizde minimalist bir atmosfer istiyorsanız, metalden yapılmış mobilyalar seçebilir veya daha sıcak bir ortam yaratmayı düşünüyorsanız ahşaptan yapılmış aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Aksesuarlarınızın Detayları

Aksesuarlar

Aksesuarlarınızın ince ayrıntılarına ve bunların işlemlerine de dikkat etmelisiniz. Çünkü bunlar bir ürünün gerçek değerini belirleyen ve işçiliğini yansıtan detay noktalarıdır.

Aksesuarlarda Renk Seçimi

Aksesuarlarda Renk Seçimi

Aksesuarlarınızın renk tonu seçimine dikkat etmeniz gerekir. Mobilya renkleriniz, koyu renkte aksesuarlara uygun olabilir. Ya da tamemen açık renkte aksesuarlar uygun olabilir.

Öte yandan, aksesuarların hepsini büyük ya da hepsini küçük almaktan kaçınmalısınız. Farklı boyut ve renklerden birkaç parça almalı ve eşyalarınız arasında dağıtmalısınız.

İstikbal Oturma Grupları 2018

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close