En İyi Scarlett Johansson Filmleri

Çoğumuzun Lucy filmi ile tanıdığı Scarlett Johansson, New York’ta dünyaya geldi. Annesi, bir Yahudi ailesinden Melanie Sloan, babası Danimarka doğumlu bir mimar olan Karsten Johansson. Kızkardeşi olan Vanessa Johansson da bir oyuncudur. Kendisinden üç dakika sonra doğan ikiz kardeşi vardır (Hunter Johansson). Dedesi Ejner Johansson ise bir yazardı. İlk filminde John Ritter karakterinin fantezi komedisi North (1994) kızı olarak dokuz yaşındaydı. Ve ardından başarılar üst üste geldi. Bu listemizde Scarlett Johansson’a ait en iyi filmlerin bir listesini bulabilirsiniz.

Lucy (2014)

Yanlışlıkla karanlık bir anlaşma yapmış olan bir kadın, insanın mantığının ötesinde gelişen acımasız bir savaşçıya dönüşür.

Prestij (2006)

Christopher Priest’in aynı adlı romanından uyarlanan Prestige, iki illüzyonist hakkında tutkular, entrika, aldatmacalar ve takıntıların karmaşık bir hikayesidir.

Yenilmezler (2012)

Dünyanın en güçlü kahramanları, bir araya gelip, yaramaz Loki’yi ve onun yabancı ordusunu insanlığı köleleştirmekten alıkoyacaklarsa, bir takım olarak savaşmayı öğrenmelidirler.

Kaptan Amerika: Kış Askeri (2014)

Avengers’in faaliyetlerine siyasi katılım, Kaptan Amerika ve Demir Adam arasında bir mücadeleye neden olur.

Bir Konuşabilse… (2003)

Solmuş bir film yıldızı ve ihmal edilen genç bir kadın, Tokyo’daki yolları geçtikten sonra mümkün olmayan bir bağ oluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.