Teknoloji

Telefondan Yasaklı Sitelere Giriş: En İyi Android VPN Hizmetleri 2019

En İyi Android VPN: Telefonunuza VPN programı kurmak düşündüğünüzden daha kolaydır. İnterneti kullanırken kendinizi ve gizliliğinizi korumanın en kolay yollarından biri VPN’dir. Trafiği şifreli bir şekilde gerçekleştirmek, çoğu insanın tek başına yapabileceği bir şey değildir ve sizin için bunu yapmak isteyen birçok şirket var. Bu makalemizde telefon dns ayarlarını değiştirecek ve mobil internet gezintinizi şifreleyerek güvenli hale getirecek uygulamaları listeledik. Telefondan yasaklı sitelere giriş yapmak için bu uygulamaları kullanabilirsiniz. Listemizde ücretsiz vpn hizmetleri ve ücretli vpn hizmetleri yer almaktadır. Vpn programı kullanırken dikkat etmeniz gereken şey, ücretsiz vpn hizmetlerinde olan kısıtlamalardır. Herhangi bir kısıtlama ve para kazanma amacı olmayan vpn hizmetlerinden güvenliğinizi riske atmamak adına kaçınmalısınız.

En hızlı, en güvenilir ve en güncel VPN hizmetleri listesine göz atalım…

2017 Android VPN: En İyi Ücretli ve Ücretsiz Mobil VPN Hizmetleri

Hotspot Shield VPN Proxy

Dünyada yaklaşık 330 milyon yüklenmeye sahip olan Hotspot Shield, listenin başında yer alıyor. Herhangi bir VPN uygulamasında bulunan geleneksel özelliklerin yanı sıra, giden verilerin dinleyicilerden korunabilmesi için ve Wi-Fi bağlantısını güvence altına almak için bankacılık seviyesinde HTTPS şifrelemesi sağlar.

SecureLine VPN

SecureLine VPN, Avast tarafından geliştirilen güzel bir vpn uygulamasıdır. Avast, dünya çapında en iyi antivirüslerden birisidir. SecureLine VPN’in özel VPN Tüneli, verilerin IPsec protokolünü kullanarak şifrelenmesini sağlar ve bilgisayar korsanlarının veriyi kamusal WiFi erişim noktaları üzerinden kesmesi gerçekten zor olur. Uygulama, tüm bu çalışmaları sizin için tek bir tıklamayla gerçekleştirir.

Spotflux VPN

Spotflux, 2 aşamalı koruma sağlayarak verilerin gizlenmesinden sorumlu olan ve verileri sıkıştırarak bant genişliği tüketimini düşüren bir VPN uygulamasıdır. Bu, verilerini güvence altına almakla ve cihazlarında bulunan veri gizliliğini en üst düzeye çıkarmak isteyenler için uygun bir seçimdir.

Hola Free VPN

Hola Free VPN uygulaması özellikle çarpıcı özelliklere sahip tamamen ücretsiz bir VPN android uygulaması arayan kullanıcılar içindir. Veri güvenliğini sağlama ve coğrafi olarak engellenmiş içeriğe erişim sağlama yanında, Hola Free VPN, 190+ ülkede bulunan sunucular listesinden otomatik olarak en yakın ve en hızlı sunucuları seçip bunlara bağlayarak hızlı bir vpn uygulaması deneyimi sunar.

Speed VPN

Türkçe adıyla Hızlı VPN, birden çok coğrafi konumda bulunan sunucular vasıtasıyla İnternet’e bağlanmayı sağlayan bir uygulamadır. Özellikle coğrafi olarak kısıtlanmış sitelerin engelini kaldırarak, düşük çözünürlüklü videoları izlemek ve internette gezinti sağlamak için tasarlanmıştır. Her Speed ​​VPN seansı 60 dakika sürer ve bir tıklama ile yeniden bağlanabilir.

Super VPN

Super VPN, dünyada yaklaşık 5 milyon yüklemeye sahip, kullanımı kolay bir Android uygulaması. Cihazın ayarlarını özel bir şekilde kaydetmek veya yapılandırmak zorunda kalmadan, iletilen ve alınan verileri üçüncü parti takip sisteminden uzak tutmak için trafiği şifreler. Sadece tek bir tıklama İnternet’i kullanmanızı ve anonim olarak web sitelerine göz atmanızı sağlayacaktır.

Hideman VPN

Hideman VPN’in temel özelliği, iletilen verilerin mümkün olduğunca güvenliğini sağlamaktır ve bu amaçla algoritma 256 bit şifreleme anahtarı kullanır. Uygulama, uygulama içi reklam ağları üzerinden prim saatleri kazanılabilir, ancak haftada 5 saat ücretsiz hizmet vermektedir.

Touch VPN

Touch VPN, sunucu ve istemci arasında güvenli ve şifrelenmiş bir bağlantıyı koruyan Güvenli Yuva Katmanı (SSL) kullanarak verileri şifreler. Uygulama ayrıca cihazın pilini diğer VPN Uygulamalarına kıyasla korumaya yardımcı olur. Touch VPN, bu 2 özelliği sunan bir uygulama arayan kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

Flash VPN Proxy

Flash VPN Proxy uygulaması, tüm gelen ve giden verilerinizin bilgisayar korsanlarına ve veri toplayıcılarına sağlam kalmasını sağlamak için güvenli ve şifrelenmiş VPN ağı sağlar. Ne kadar süre bağlanabileceğiniz konusunda herhangi bir sınır yoktur.

CyberGhost

CyberGhost, bankacılık düzeyinde güvenlik sağlayan hoş bir uygulamadır. Uygulamanın ücretsiz sürümü 15 ülkede bulunan 23 sunucuya erişim sağlarken, premium sürüm 23 ülkedeki 300 sunucuyu kullanıma sunuyor.

Tigervpns Android VPN

Gizliliği korumak ve kaynak IP adresini gizlemek için kullanılan bir uygulamadır. Kaydolurken 500 MB’a kadar ücretsiz iz trafiği sunar.

Mobiproxy

Kısıtlanmış web sitelerine erişmek için bir başka kullanışlı VPN uygulaması. Giden ve gelen veriler için ekstra güvenlik sağlar.

Psiphon

Psiphon, güvenli VPN tüneli ile İnternet’te bulunan her şeye kolayca erişmenin basit bir yolunu sunar.

Zero VPN

VPN servislerini sıfır maliyetle zorluk çekmeden kullanmanıza izin veren bir uygulamadır. Uygulama, interneti isimsiz olarak kullanmayı kolaylaştırır.

VPN Master

VPN Master, kayıt gerektirmeyen anonim Internet kullanımı için en iyi VPN uygulamalardan biridir. Ayrıca Amerika, Avrupa veya Asya’daki herhangi bir sunucuyu %99,9 kesintisiz çalışma süresi ile seçmenize izin verir.

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close