SEO

WordPress Özel Sayfa Tasarımı Oluşturma Eklentisi: Beaver Builder

WordPress siteniz için güçlü bir sayfa oluşturucu mu arıyorsunuz? Beaver Builder, WordPress için popüler bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucusudur. Bu Beaver Builder incelemesinde, özelliklerine, performansına ve kullanım kolaylığına bir göz atacağız.

WordPress Özel Sayfa Oluşturma Eklentisi

WordPress web siteniz için bir tema ararken, aklınızda bulunduğunuza en yakın görünen bir tema satın alabilirsiniz. Özelleştirmek için tema özelliklerine güvenmek zorunda kalacaksınız. Bir temayı hayal ettiğiniz gibi tam olarak düzenlemek için bir WordPress geliştiricisi ile anlaşabilirsiniz. Bu maliyetli olur ve umduğunuz kadar güzel çalışmayabilir.

Son olarak, web sitenizi kafanızdaki fikre göre oluşturmak için bir sayfa oluşturucu eklentisi kullanabilirsiniz. Bu size istediğiniz herhangi bir düzeni kullanma özgürlüğünü sağlayacaktır. Farklı sayfalar için birden çok düzen kullanabilirsiniz.Ayrıca sitenizin herhangi bir yerinde kendi renklerinizi, stillerinizi ve içeriğinizi kullanabilirsiniz.

Çok sayıda sayfa oluşturucu eklentisi vardır. Bazıları çok zordur, bazıları kodlarla birlikte çok fazla şişirilmiş durumda. WordPress için mükemmel sayfa oluşturucu eklentisi, canlı bir modda web sitenizi oluşturmanıza izin vermelidir. Hızlı ve kullanımı kolay olmalıdır. Başka bir şey kullanmaya karar verirseniz, ardında karışıklık bırakmamalıdır.

Bunu söyleyerek, Beaver Builder’ın bu ölçütlere nasıl uyduğuna bir göz atalım.

Beaver Builder ile Tasarımları ve Düzenleri Kolayca Oluşturun

Beaver Builder’i kurduktan hemen sonra fark edeceğiniz bir şey kullanım kolaylığıdır. Sayfa düzenleyici aracını tıklamanız, bir şablon seçmeniz ve düzenlemeye başlamanız yeterlidir.

Sayfa oluşturucu arayüzü, sağdaki araçlarla sayfanızın canlı önizlemesini gösterir. Sayfanızdaki herhangi bir yeri tıklayın ve o bölümü özelleştirmeye başlayın. Ayrıca, daha fazla satır, içerik bloğu, widget ve geçişler, akordeonlar, sekmeler vb. Gelişmiş öğeler de ekleyebilirsiniz.

Çoğu WordPress sayfası üreticisi yazı düzenleme ekranında çalışır. Kullanıcılar, sayfalarının neye benzeyeceğini tahmin etmeli veya ayrı bir sekmede bir önizleme başlatmalıdır. Beaver Builder, bir WYSIWYG ortamında sayfanızı düzenlemenizi sağlayan canlı görsel düzenleyici ile birlikte gelir. Bu, WordPress için sayfa oluşturucu eklentisini kullanmanın son derece kolay olmasını sağlıyor.

Yeni Başlayanlar İçin Birebir

Başlarken yardıma ihtiyaç duyan yeni başlayanlar Beaver Builder’ı muazzam derecede yardımcı bulabilirler. Canlı düzenleme, hazır mizanpajlar ve şablonlarla kullanımı kolaydır ve eklentilerle iyi çalışır.

İstemci sitelerinde çalışan geliştiriciler, müşterileri düzenini bozmasını önleyen Editör Modu gibi geliştirici dostu özelliklerin keyfini çıkarabilirler. Geliştiriciler ayrıca özel widget’leri, kısa kodları entegre edebilir veya Beaver Builder’ın özel modülünün tüm özet standartlarını kullanabilir.

Oluşturduğunuz her düzen şablon olarak kaydedilebilir ve tekrar kullanılabilir. Ayrıca, satırları ve modülleri kaydedebilir ve tekrar kullanabilirsiniz. Varsayılan WordPress içe / dışa aktarma araçlarını kullanarak düzenlerinizi WordPress sitesinden diğerine taşıyabilirsiniz.

Beaver Builder’da Güçlü Hazır Kullanım Modülleri

Modüller, sayfalarınıza ekleyebileceğiniz bloklar gibi davranır. Beaver Builder, herhangi bir web sitesi türü oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm önemli modüllerle birlikte gelir.

 • Text Editor: WordPress yazı editörüne benzer görsel bir metin editörü ekler.
 • Video: Ortam kitaplığından, YouTube’dan, Vimeo’dan vb. Videolar ekler.
 • Accordion: Etkileşimli bir akordeon menüsü, SSS veya Q&A sayfaları için ideal.
 • Button: Bağlantılar içeren güzel düğmeler ekleyin.
 • Call to Action: Harekete geçirme amaçlı bir çağrı ekler.
 • Callout: Farklı yerleşime sahip harekete geçirici mesajlara benzer.
 • Contact Form: Bir iletişim formu ekleyin.
 • Tabs – Sekmelere içerik ekle.
 • Content Slider – Resim ve metin içeren güzel kaydırıcıları ekler.
 • Number Counter – Güzel animasyonlu daireler, sayılar ve bar sayaçları ekler.
 • Custom HTML – Özel HTML ve WordPress eklenti kısa kodlarını ekler.
 • Font Icons – FontAwesome, Foundation ve Dashicons’ı kullanın.
 • Map – Google Haritalar ekle.
 • Post Carousel – Yayınlarınızdan, sayfalarınızdan veya özel yazı türlerinizden güzel post tarayıcı ekler.
 • Pricing Table: Fiyat tabloları ekler.
 • Social Buttons: Kullanıcıların içeriğini sosyal paylaşım ağında kolayca paylaşmasına izin verir.
 • Testimonials – Çeşitli stil tercihleri ​​ile güzel referans kaydırıcıyı oluşturur.
 • WooCommerce – Bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için basit sürükleyip bırakarak ürünleri ekleyin.

Bu modül listesinin modern web sitelerinin en yaygın kullanılan öğelerini içerdiğini düşünüyoruz.

Fiyatlandırma ve Destek

Beaver Builder premium bir WordPress eklentisidir. Resmi bir WordPress arşivinde ücretsiz hafif bir versiyona sahiptir. Hafif sürümde sınırlı özellikler ve destek bulunur.

Premium sürüm için fiyatlandırma standart lisans için yılda 99$’dan başlar. Bu lisans size Beaver Builder Tema ve çok alanlı erişime izin vermez. Profesyonel lisans 199 $ karşılığında kullanılabilir ve Beaver Builder Temasına ve çok alanlı yeteneğe erişmenizi sağlar. Ajans lisansı, size beyaz etiketleme olanağı sunar ve 299 dolara mal olur. Tüm planlar, Beaver Builder’ı sınırsız sitelerde kullanmanızı ve birinci sınıf desteği ile gelmenizi sağlar.

Wordpress sayfa oluştur

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close