Dekorasyon Fikirleri

Vivense Koltuk ve Köşe Takımları 2018

Genel olarak 3+1’den oluşan polsyester malzemeden üretilen Vivense Koltuk Takımları üretilirken yumuşak dokulu ithal kumaşların farkındalığını yaşayabilirsiniz. Mobilya bir zevk meselesi olduğundan, satın alabileceğiniz en iyi kanepe modellerini seçmek oldukça zor. En çok incelenen Vivense koltuk modellerinden bazılarını, sizi doğru yönde yönlendirmeye yardımcı olması için çevrimiçi satın alabileceğiniz çeşitli modellerde koltuk takımlarını topladık.

Koltuk Takımı ve Köşe Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni bir kanepe ya da koltuk takımı satın alırken düşünmeniz gereken bazı şeyler var.

Günlük kullanım: Koltukları her gün nadiren kullanacağınız bir odaya koymak yerine sürekli kullanacaksanız sağlam, iyi inşa edilmiş bir koltuk takımı almanız gerekmektedir.

Malzemeler: Kanepeler birçok farklı malzemeden üretilmektedir. Çerçevelerde sert ahşap, metal ve tahta bulacaksınız. Yastıklar ve kumaşlar da modelden modele farklılık gösterir. Bir kanepede istediğiniz tarzı ve dayanıklılığı eşleştirmek için doğru malzeme karışımını bulmak önemlidir.

Toplam boyut: Kanepeler, iki ila beş kişinin rahatça konaklayabileceği çok çeşitli oturma alanı boyutları sunar. İstediğiniz kanepe boyutunu belirlerken, odanızın boyutunu ve aynı anda koltuğa oturacak kişi sayısını göz önünde bulundurun.

Oturma derinliği: Uzun insanlar derin bir oturma alanı ve arkası olan bir kanepeyi tercih edecek, daha kısa insanlar daha sığ bir oturma alanını tercih edecektir. Yumuşak bir kanepede oturduktan sonra ayağa kalkmaya çalışan daha yaşlı insanlar için, sağlam bir sırt minderi ile dar bir oturma alanı yararlıdır.

Vivense Koltuk Ve Köşe Takımları Fotoğrafları 2017 2018

Vivense Koltuk Takımı Fiyatları

Vivense koltuk takımları, 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir.

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close