Teknoloji

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme: Değişim zamanı geldiğini hissettin mi? Yılın bu zamanında, güçlü yeni alışkanlıklar oluşturarak kendimizi yeniden canlandırmaya çalışmakla meşgul oluruz.  Snapchat, kullanıcı adınızı “güvenlik nedenleriyle” değiştirmenize izin vermez. Bu durumda iki çözüm yolu var. Hadi daha yakından bakalım.

Yeni bir Snapchat Hesabı Açmak

Tuhaf olarak, Snapchat’in önerdiği ilk yöntem Snapchat hesabınızı silmek ve yeni bir tane oluşturmak. Snapchat’ın kullanıcılar için mücadele ettiği göz önüne alındığında, kullanıcıların hesabını silmelerini tavsiye etmek garip duruyor.

Yeni bir hesap oluşturmak için accounts.snapchat.com adresine gidin, Hesap Oluştur’a tıklayın ve formu doldurun. Tercih ettiğiniz yeni kullanıcı adınızı girdiğinizden emin olun. Hazır olduğunuzda, Kaydol ve Kabul Et’i tıklayın.

Görünen Adınızı Değiştirmek

Kullanıcı adınıza ek olarak, Snapchat ayrıca bir ekran adı seçmenizi de sağlar. Görünen adınızı istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz ve hem mevcut kişilerin hem de eklediğiniz yeni kullanıcıların görebileceği gibi görünür. Görünen adınızı değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

  • Uygulamanın sağ üst köşesindeki Dişli çark simgesine dokunun.
  • Hesabım’ı seçin.
  • Adınızın üzerine dokunun.
  • Yeni adınızı girin.
  • Kaydet deyin.

Yeni adınız Snapchat ağı üzerinden anında görünecek ve diğer kullanıcılar aradıklarında arama sonuçlarında görünecek.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close