Sinema

Justice League: Adalet Birliği (2017) Film Konusu

Zack Snyder tarafından yönetilen film, 300 milyon dolarlık tahmini bir üretim bütçesiyle, şimdiye kadar yapılmış en pahalı filmlerden biridir.

Film Konusu

DC yapımları arasında en kaliteli yapımlardan birisi olan Justice League: Adalet Birliği serisi, çizgi roman serisindeki en önemli kahramanları bir araya getirerek oluşturduğu Justice League toplayarak adaleti savunmaya çalışıyor.

Superman insanlar için kendi hayatını en az 3 kişiymiş gibi yaşayarak gösterdiği fedakarlığı, Batman’in ise o kadar kötülük içinde olan Gotham City’e rağmen insanlığa olan inancı ve güvenini yitirmemesinden yola çıkıyor.

Justice League Adalet Birliği (2017)

Aralarına yeni eklenen ise Wonder Woman kahramanı ile insanların geleceği için çalışmaya savaşmaya hazırlardır.

Fakat bu sefer dünyaya uğrayan kötülüğün boyutu çok yüksek olduğu için bu takım acaba kötülüğe karşı kazananabilecek mi?

Adalet Birliği (2017)

Küçükten büyüğe bütün insanların dikkatini çeken DC dünyasının bütün ”yıldız” kahramanlarını bir araya getiren bu filmde bakalım kazanan taraf kim olacak. Çizgi roman uyarlamasıyla fazla fark bulundurmayan bu aksiyon dolu filmi kesinlikle izlemelisiniz.

Filmde oynayan oyuncular: Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen, JK Simmons.

Adalet Birliği (2017)

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close