En Ucuz Yabancı WordPress Hosting Firmaları 2019

En Ucuz Yabancı WordPress Hosting Firmaları: WordPress hosting, kullanım kolaylığı ve uygun fiyatıyla ünlüdür ve bugün dünya çapındaki web sitelerinin yaklaşık %20’sini oluşturmaktadır. Burada, BlueHost’u, fiyat ve teknik destek açısından en ucuz WordPress Hosting olarak adlandırıyoruz.

İnternette binlerce hosting firması var. Barındırma özellikleri, çalışma süresi, sunucu hızı ve teknik destek hakkında birçok web hosting firmasını inceledik. Sonuç olarak, aşağıdaki fiyatlar, teknik destek ve diğer birçok gereksinime dayanan en iyi ve ucuz WordPress barındırma yöntemidir.

En Ucuz Yabancı Hosting Firmaları

1. BlueHost: $2.95/ay ücretli BlueHost, 1996’dan bu yana dünya genelinde 3.000.000’den fazla site için hizmet vermektedir.

2. InMotion Hosting: 2001’den beri 200.000’den fazla işletme müşterisine hizmet etmekte olan hosting firmasının ücreti: $3.49/ay.

3. WebHostingHub: 90 gün boyunca tam ücret iadesi vaat eden WebHostingHub hosting ücreti 3,99$/ay.

BlueHost, 3 seçenek arasında, özellikle müşteri memnuniyeti oranı açısından “en iyi – en ucuz” yabancı hosting firması olarak belirtilebilir.

WordPress Hosting Nedir? Ne İşe Yarar? 

WordPress Hosting Nedir? Bu barındırma türü, WordPress’i çalıştırmak için geliştirilmiştir. Sunucular ve paketlerin hepsi WP için optimize edilmiştir. Herhangi bir güncelleme olduğunda, hedefler otomatik olarak ve zamanında güncellenebilir. Ek olarak, destek görevlileri WordPress uzmanlarıdır.

WordPress Hosting Ne İşe Yarar? WordPress komut dosyasının CMS veya blog oluşturucu olarak hareket etmesinden dolayı WordPress barındırma hizmeti sunan çok sayıda web barındırma birimi vardır.

WordPress Hosting Özellikleri

Barındırma çözümünün bu komut dosyasını çalıştırması için en iyi ortamı sağlanmış olduğundan çoğu web barındırma sunucusu, sunucularını ve barındırma paketlerini WordPress’in barındırma gereksinimlerini tam olarak karşılayacak şekilde yapılandırır.

WordPress Hosting paketlerinde şu özellikler yer almaktadır:

  • PHP sürümü 7 veya üstü,
  • MySQL sürümü 5,6 ve üstü
  • HTTPS desteği.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.