Teknoloji

Depo Arayışına Kökten Çözüm

Türkiye’de hem bireysel hem de kurumsala anlamdan pek çok kez depoya ihtiyaç duyulur. Gıda sektöründe, plastik sektöründe ya da hayvancılık ve çiftçilikte deponun önemi büyüktür.

Özellikle marketler, bakkallar, ofisler, muayenehaneler, kasaplar ve daha birçok işletme depolar sayesinde malzemelerini, mallarını ve demirbaşlarını daha kolay saklayabilirler. Ancak depo bulmak o kadar kolay değildir.

Kiralık depo ihtiyacına yönelik kurulan depokirala.com sitesi bu sorunsalı kökünden çözmeye geliyor. Çünkü depo sahipleri ile depo arayışında olanları bir araya getiren ilk online site olma özelliğini taşıyor. Türkiye’nin her yerindeki depoyu bulup siteye taşıyan ve ihtiyaç sahipleri ile buluşturan bu site, 1 yıllık uzun bir çalışma sonrası özenle hazırlandı.

Yalnızca Kiralık Değil

Çoğu kurumsal şirket ya da yapılanma, kiralık yerine depoyu satın almayı tercih ediyor. Uzun yıllar kullanacağı için satın almanın daha doğru olduğunu düşünen bu yapılanmaların da adresi depokirala.com. Çünkü bu sitede yalnızca kiralık değil, satılık depo ilanları da yer alıyor.

Hatta il ya da ilçe olarak arama yapılabiliyor ve en uygun depo seçeneği fotoğraflar ile seçilebiliyor. İzmir lojistik firmalarından da ödül alan site, tam anlamı ile depo ile ilgili sorunların tamamen hallolmasını sağlıyor.

Donanımlı Depo Seçenekleri

Özellikle et, süt ya da bozulabilir gıda maddelerinin saklanabilmesi için daha farklı depolara ihtiyaç vardır. Bu depolar soğuk hava destekli olmalı ve derin dondurucular ile desteklenmelidir.

İstanbul kiralık depo arayışında olan işletmelerin çoğu bu tarz özelliklerde depolar istiyor. Özellikle tuzla bölgesi ve civarında bulunan tüm boş depolar depokirala.com sitesinde yerini aldı. Hayvancılık ile uğraşan kesimin de yoğun ilgi gösterdiği bu depolar, bu site sayesinde uygun fiyatlar ile yeni sahiplerine ve kiracılarına kavuşuyor.

Sitenin depo arayışında olanlara özel bir de sürprizi bulunuyor. Depo arayışında olan kişiler, ne tür bir depo aradıklarını filtreler sayesinde seçebiliyor. Böylelikle en doğru depo seçeneği kişinin karşısına çıkıyor.

Türkiye’nin Dört Bir Yanındaki Depolar

Edirne’den Ardahan’a kadar, her il ve ilçedeki depo seçenekleri bu sitede. Depo sahipleri ile depo arayışında bulunanların toplandığı tek online site olan depokirala.com, her gün binlerce ihtiyaç sahibinin ziyaretini karşılıyor. Özellikle büyük lojistik firmalarının yoğun ilgi gösterdiği site, her geçen gün depo sayısını daha fazla artırıyor ve ihtiyaçları daha çok karşılıyor. Ankara kiralık depo arayışında olan firma ve kişilerin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayan site, Türkiye’nin her yerine hizmet veriyor.

Bireysel Depo Kiralamak da Mümkün

Site yalnızca firmalara hizmet vermiyor. Fazla eşyalarını bir depoya koymak isteyen ya da taşınma esnasında birkaç günlüğüne depo ihtiyacı olanlara da hizmet veriyor; kiralık depo hizmetinde en sık tercih edilen bireysel arayışlar, site tarafından çok kısa sürede karşılanıyor.

Uygun fiyatlar doğrultusunda alıcı ve satıcıyı bir araya getiren bu site, bireysel depo ihtiyaçlarını minimum sürede karşılıyor. Kişinin tek yapması gereke siteye girerek filtreleri kullanmak ve istediği depoya ulaşmak. Kaç metrekare ya da hangi donanımlara sahip olmasını istiyor ise bu seçeneklerden kolaylıkla istediği depoya ulaşabiliyor.

Artık Boş Depo Kalmayacak

Kimi depo sahipleri, depolarını kiraya vermeye ihtiyaç duymazlar. Ya talep olmadığını düşünürler ya da depolarının bir işe yaramayacağını. Ancak depokirala.com sitesinde her deponun bir alıcısı ya da kiralayıcısı bulunuyor. Boş depolar yerine, sahibine para kazandıran ve işe yarayan depolar geliyor. Böylelikle hem depo sahibi hem de kiralayıcı ya da satıcısı memnun ayrılıyor.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close